Zaproszenie na spotkanie z dr Agą Szóstek, autorką książki “Strategia Umami Jak połączyć biznes z projektowaniem doświadczeń i wyróżnić się na rynku” wt. 13.06. – przypomnienie

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Absolwentów WIEMBA i EMBA@UW bardzo serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, które organizuje Paweł Dudek, od lat wspierający nasze Stowarzyszenie.

We wtorek, 13 czerwca o godz. 9.00 organizuje spotkanie, którego Gościnią będzie dr Aga Szóstek, autorka książki „The Umami Strategy. Stand out by mixing business with experience design”, która w języku angielskim ukazała się w roku 2021 roku nakładem BIS Publishers w Amsterdamie. W 2022 roku Wydawnictwo MT Biznes wydało tę pozycję w ojczystym języku Autorki w przekładzie Bartosza Sałbuta.

O tej książce April K. Mills napisała, że „to przebogaty zbiór pysznych historii, szeroko zakrojonej wiedzy, śmiałych przemyśleń i praktycznych porad, to wieloskładnikowy posiłek na trzy gwiazdki Michelin. Poczujecie się syci, pełni energii, gotowi do działania”.

Aga Szóstek jest strategiczną projektantką doświadczeń klientów. Przez ostatnie dwie dekady współpracowała z takimi markami jak Google, Philips, Canon, Samsung, EY, Santander, ING, Orange i wieloma innymi, wnosząc do zespołów projektowych i zarządów strategiczne podejście oparte na projektowaniu doświadczeń.

Agenda spotkania:

8.30 Rejestracja

9.00 Powitanie

9.10 Wprowadzenie do dyskusji – dr Aga Szóstek

9.45 Pytania i dyskusja

10.15 Networking, autografy i zakończenie

Partnerami wydarzenia są: Wydawnictwo MT Biznes, Slifra Consulting oraz Stowarzyszenie Absolwentów WIEMBA i Executive MBA@UW.

W czasie spotkania będzie można kupić książkę w bardzo promocyjnej cenie.

Wstęp bezpłatny. Limitowana liczba miejsc. Wymagana rejestracja:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkJ4mk4lTPYJ_nmRUIkFqi6Do8bJmCs_z2Jfi5wjzfMQir8A/viewform

“The people we spend time with largely determine the opportunities that are available to us.

Opportunities do not float like clouds in the sky. They are attached to people”.

Rich Stromback

PS. Przy okazji chciałbym Wam przypomnieć o zaplanowanych jeszcze innych naszych eventach:

Walne Zebranie Absolwentów WIEMBA i EMBA@UW na WZ UW, ul. Szturmowa 1/3 – 14 czerwca 2023 r., godz. 18:30
Bal Absolwentów Programu EMBA@UW – 24 czerwca 2023r., Hotel Four Points by Sheraton, zgłoszenia do mnie
Spływ Kajakowy – 4-6 sierpnia 2023r., Roztocze, po rzece Wieprz, sobota 6h spływ, a w ndz. 4h, zakwaterowanie pensjonat Pan Tadeusz w Zwierzyńcu, https://www.facebook.com/pantadeuszzwierzyniec/, w sb po spływie impreza integracyjna
Wyjazd narciarski do Krynicy, szósty z kolei – 7-11 luty 2024r., zapisy – Piotr Sota, członek zarządu Stowarzyszenia, piotr.sota@wp.pl, tel. 501 325 011. Maksymalna liczba uczestników 40 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.
Wyjazd narciarski w Pireneje do Andory, we współpracy z biurem podróży Rainbow Tours – 3-10 marca 2024 r., orientacyjny koszt od osoby ok 4-4,5k + skipass (zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych, możliwość pobytu w pokoju 1-osobowym za dopłatą ok 1,5k) Dokładna cena będzie znana ok sierpnia jak hotele ustalą stawki na sezon narciarski 2023/2024. zgłoszenia do mnie . Orientacyjna liczba uczestników ok. 20-30 osób, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozdrawiam

Krzysztof Pajączek
tel. + 48 723 998 528

https://www.linkedin.com/in/krzysztofpajaczek/

About the Author

You may also like these