Wyjazd integracyjny absolwentów MBA@UW do Gruzji w terminie 10-17 września 2022r.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy na kolejny event integracyjny absolwentów/słuchaczy MBA.

Tym razem proponujemy Wam wyjazd integracyjny do Gruzji w terminie od 10 do 17 września br. (szczegóły dotyczące wyjazdu w załączeniu).

Wycieczkę objazdową po Gruzji organizujemy we współpracy z biurem podróży 7 kontynentów https://7kontynentow.pl/

Termin zgłoszeń: 28 luty 2022r. (decyduje kolejność zgłoszeń, zgłoszenia prosimy przekazywać do Krzysztofa Pajączka na adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com)

Uczestnicy: absolwenci/słuchacze programu Executive MBA@UW. Pełnoletnie osoby towarzyszące mile widziane.

Cena za wyjazd uzależniona jest od ilości uczestników: 670 EUR przy minimum 40 osobach, 700 EUR przy 30 minimum osobach, 770 EUR przy minimum 20 osobach. Cena nie obejmuje kosztów zakupu biletów lotniczych.

Przy zapisie płatność 200 EUR, do 31 lipca wyrównanie w zależności od ilości zgłoszonych osób.

Zaliczki w wysokości 200 EUR będziemy zbierali na konto stowarzyszenia (aktualnie jesteśmy w trakcie zakładania rachunku EURO)

Bilety lotnicze na Wizzair będziemy kupować samodzielnie lub poprzez biuro podróży. Jak będziemy mieli potwierdzone uczestnictwo co najmniej 20 osób powiadomimy o potwierdzeniu wyjazdu i możliwości zakupu biletów. W soboty mamy bezpośrednie loty Wizzair z Polski (Warszawa, Kraków) do Kutaisi w Gruzji.

Uczestnicy imprezy turystycznej będą ubezpieczeni przez Organizatora na wypadek kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Będzie też oczywiście można ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, stawka ubezpieczenia w zależności od zakresu ubezpieczenia wynosi 3%, 5% lub 7% (ta ostatnia stawka obejmuje zachorowanie na Covid lub ewentualną kwarantannę).

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

2022.01.17.Gruzja