XII edycja konkursu Bizneswomen Roku. Zapraszamy do udziału!

Pod względem przedsiębiorczości Polki plasują się na wysokim miejscu wśród krajów Unii Europejskiej – co trzecia polska firma została założona i jest prowadzona przez kobietę. Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką od ponad 12 lat wspiera przedsiębiorczynie, które nie boją się realizować odważnych biznesowych, społecznych i kulturalnych projektów oraz mężczyzn, którzy realizują politykę różnorodności i włączania.

W dotychczasowych edycjach konkursu Bizneswoman Roku nagrodzono już ponad setkę kobiet, które dzięki determinacji i zaangażowaniu zbudowały firmy nie tylko ogólnopolskie, ale również międzynarodowe. Wielu z nich to zwycięstwo otworzyło drogę do dalszych sukcesów, ułatwiło wejście na nowe rynki i dało szansę na pozyskanie inwestorów oraz partnerów biznesowych.

Wspólnie z Fundacją Sukcesu Pisanego Szminką szukamy takich kobiet jak TY.  Jesteś przedsiębiorczą Polką, która odważnie realizuje projekty, a może znasz wyjątkowe kobiety, które nie boją się trudnych wyzwań. Naprawdę nic nie tracisz biorąc udział w konkursie a możesz wiele zyskać – promocje i kontakty, które pozwolą rozwinąć Ci skrzydła. ZGŁOŚ SIĘ! Szczegóły znajdziesz na www.bizneswomanroku.pl

Partner konkursu:

About the Author

You may also like these