Wirtualny Business Mixer – Robotic Process Automation- 17 luty godz.18.00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne wirtualne spotkanie – „WSZYSTKO CO CHCIELIBYŚCIE WIEDZIEĆ O ZROBOTYZOWANEJ AUTOMATYZACJI PROCESÓW, A BOICIE SIĘ ZAPYTAĆ”.

Czas i miejsce: Microsoft Teams

17 luty 2021 r.  Godzina 18:00 – 19:30

Rejestracja: Krzysztof.Pajaczek@gmail.com

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partnerzy:

DIGIT.ON, MCZ UW 

Prelegent:

Dariusz Mazurek – absolwent II nitki Warsaw-Illinois EMBA

Specjalista od transformacji cyfrowej procesów biznesowych, przez 3 lata wykładał zarządzanie działalnością operacyjną w naszym programie EMBA. Pracował w Deloitte, PwC, IBM, Unisys, Capgemini optymalizując procesy w organizacjach z różnych branży. Teraz prowadzi Digit.on, firmę automatyzującą procesy przedsiębiorstwom krajowym i zagranicznym.

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia: 07 2030 0045 1110 00000333 1250. Dziękujemy za Wasz odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców. Przy okazji przypominamy o konieczności opłacenia składek członkowskich za 2021r. – w wysokości   150 zł i składka premium w wysokości 500 zł. Zachęcamy do wpłat.

UWAGA: 

Kolejny webinar odbędzie się 3 marca 2021r. w godz. 18-19.30. Temat: „EFEKTYWNE UTRZYMANIE RELACJI BIZNESOWYCH W WARUNKACH REŻIMU SANITARNEGO”prelegent: Stefan Karmaza, partnerzy: VECTIO i MCZ UW

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek