Wirtualny Business Mixer – EFEKTYWNE UTRZYMANIE RELACJI BIZNESOWYCH W WARUNKACH REŻIMU SANITARNEGO – 12 maja 2021 godz. 18.00

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zaprasza członków i sympatyków stowarzyszenia na kolejne wirtualne spotkanie – “EFEKTYWNE UTRZYMANIE RELACJI BIZNESOWYCH W WARUNKACH REŻIMU SANITARNEGO”

Podczas spotkania, na przykładach Portalu Przewoźnika – GEFCO Polska oraz OMS – ForLux.pl,  dowiecie się jak zwiększyć lojalność zarówno Klientów jak i Dostawców Przedsiębiorstwa. Bazując na sprawdzonych w praktyce funkcjonalnościach, zostaną przedstawione rozwiązania, które zwiększają efektywność relacji biznesowych, rozpoznawalność oraz przywiązanie Kontrahentów do danej marki.

Temat dodatkowy – Sales Robots na przykładzie LI, czyli co to jest “automatyczne” generowanie lead-ów, ile kosztuje, czy ma to sens.

Czas i miejsce: Microsoft Teams

3 marca 2021 r.  Godzina 18:00

Rejestracja – Krzysztof.Pajączek@gamil.com

Organizator:  Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”. http://www.alumni.org.pl/

Partnerzy:

VECTIO, MCZ UW

Prelegent:

Stefan Karmaza – absolwent XXV nitki EMBA@UW

Stefan pełni funkcję CEO w Vectio Sp. z o.o. Spółki specjalizującej się w transformacji cyfrowej i  implementacji nowoczesnych rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe. Wieloletni członek Zarządu i Rad Nadzorczych spółek IT notowanych na alternatywnym rynku GPW S.A.

Opłata: Udział bezpłatny lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

 Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

About the Author

You may also like these