Wielkanocne spotkanie w Hybrydach – relacja & galeria zdjęć

Warszawski klub Hybrydy był areną świątecznego spotkania organizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. 100 osób zgromadzonych na wydarzeniu miały nie tylko okazję do osobistego złożenia sobie życzeń, ale także do poszerzenia swojej wiedzy na temat zarządzania projektami.

Spotkanie otworzyli Tomasz Kacprzak i Krzysztof Pajączek, odpowiednio Prezes i Wiceprezes Stowarzyszenia absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. Podziękowali oni uczestnikom za przybycie i poinformowali o kolejnych aktywnościach organizowanych przez Stowarzyszenie – Balu Absolwentów programu Executive MBA@UW i wrześniowym rejsie na Baleary. Gości powitał również dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, który zachęcił do uczestnictwa w aktywnościach organizowanych przez Stowarzyszenie.

Partnerem spotkania była firma TenStep. Prezes spółki TenStep Polska w towarzystwie Wiceprezes Marty Bobińskiej wygłosił wykład o tym jak „rozwalić” dobrze zapowiadający się projekt. TenStep specjalizuje się w rozwoju metodyk biznesowych, szkoleniach i consultingu. Firma pomaga organizacjom wdrażać strategie i osiągać cele biznesowe poprzez skuteczne zarządzanie i realizację projektów.

Po części oficjalnej przyszła pora na ożywione rozmowy kuluarowe. Uczestnicy mieli okazję do wymiany swoich spostrzeżeń i doświadczeń związanych z zarządzaniem projektami, a także do złożenia sobie świątecznych życzeń.