Transformacja cyfrowa i sportowe emocje – Business Mixer na Legii Warszawa – relacja & galeria zdjęć

Świadkami zwycięskiego meczu Legii Warszawa ze Śląskiem Wrocław w sobotę 16 marca, poza kibicami na trybunach, byli także członkowie Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW.

Kolejne spotkanie z cyklu Business Mixer z udziałem 160 osób odbyło się w gościnnych progach sali SKY BOX na stadionie Legii. Część oficjalną poprowadził Marek Kacprzak, absolwent programu Executive MBA Uniwersytetu Erazmusa w Rotterdamie, a obecnie prowadzący i gospodarz programu „Tłit” na Wirtualnej Polsce.

Zgromadzonych licznie gości powitał Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa. Po obejrzeniu kilkuminutowego filmu o historii Legii Warszawa, rozpoczęła się część merytoryczna wieczoru, gdzie swoje prezentacje o transformacji cyfrowej wygłosili:

  • Adam Piotrowicz, Digital Director w Legii Warszawa oraz
  • Wiesław Kotecki, Experience Design Director w firmie Deloitte Digital.

Dyskusję inspirowaną wysłuchanymi prelekcjami rozpoczęła rozmowa z piłkarzem Legii Warszawa, Arkadiuszem Malarzem, który był gościem specjalnym spotkania.

Po części oficjalnej głos zabrali Tomasz Kacprzak oraz Krzysztof Pajączek – odpowiednio Prezes i Członek Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów. Podziękowali oni Markowi Kacprzakowi za prowadzenie części oficjalnej, a także Pawłowi Dudkowi, który wcielając w życie hasło „connecting people” pomógł w zorganizowaniu tak wspaniałego wydarzenia. Głos zabrał również Tomasz Ludwicki – Dyrektor Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Poinformował on zebranych o ponownym przyznaniu programowi realizowanemu na UW akredytacji niezależnego stowarzyszenia AMBA.

Tą cześć Business Mixera zakończyła loteria fantowa, w której do wygrania były gadżety piłkarskiej Legii, w tym m.in. piłki oraz koszulka z autografami piłkarzy Legii Warszawa.

Znakomity poczęstunek przygotowany przez Belvedere, partnera cateringowego Legii Warszawa, wyśmienite wino i doskonałe humory towarzyszyły gościom do końca wieczoru, długo po zakończeniu obejrzanego na żywo meczu ze Śląskiem Wrocław. Sam mecz dostarczył kibicom wiele emocji. Ostatecznie po bramce z rzutu karnego Carlosa Lopeza (popularnego „Carlitosa”) Legia pokonała drużynę z Dolnego Śląska 1:0.

Business Mixer na Legii otworzył tegoroczną serię wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie. Już 15 kwietnia w klubie Hybrydy odbędzie się tradycyjne „jajeczko”. W kolejnych miesiącach Stowarzyszenie zaplanowało szereg innych atrakcji:

  • 6-dniowe szkolenia na jachtowego sternika morskiego na Zatoce Gdańskiej w 2 turach -25-31.05. lub 8-14.06.
  • Bal absolwentów MBA@UW w InterConti – 15.06. (impreza tylko dla absolwentów i słuchaczy EMBA@UW)
  • rejs Majorka/Baleary – 7-14.09.2019r.,
  • wyjazd narciarski do Krynicy 15-19.01.2020
  • I Otwarte Mistrzostwa EMBA@UW w narciarstwie alpejskim na Jaworzynie Krynickiej – 18.01.2020

Do udziału w każdym z tych wydarzeń serdecznie zapraszamy!