Świątecznie w Hybrydach

Warszawski klub Hybrydy gościł uczestników świątecznego spotkania Business Mixer Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. W gościnnych murach obiektu bawiło się 105 osób.

Spotkanie otworzyli Tomasz Kacprzak oraz Krzysztof Pajączek – odpowiednio Prezes i Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia. Podsumowali oni działalność Stowarzyszenia w ostatnim roku, jak również zachęcili do uczestniczenia w kolejnych aktywnościach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podkreślili i zachęcili do współpracy przedstawicieli innych zrzeszeń absolwentów innych programów MBA, którzy również uczestniczyli w świątecznym meetingu w Hybrydach.
Po części oficjalnej, uczestnicy spotkania mieli okazję do rozmów kuluarowych. Grudniowe spotkania są zawsze okazją do podsumowań tego co udało się osiągnąć w mijającym roku, oraz moment na wyznaczanie nowych celów i planów do realizacji na kolejne 12 miesięcy. Następne spotkanie z cyklu Business Mixer już w nowym 2019 roku.
Korzystając z okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych świąt wszystkim członkom, jak i sympatykom Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, a w nowym roku realizacji wszystkich zawodowych planów oraz pomyślności w życiu osobistym.

About the Author

You may also like these