Spotkanie świąteczne absolwentów/studentów EMBA@UW połączone z degustacją winą online – środa 9.12. godz. 19.00

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić na spotkanie świąteczne online absolwentów/studentów MBA@UW

Termin:  środa 9 grudnia 2020 r. w godz. 19.00 – 22.00.

Planowana liczba uczestników: 39 osób.

Miejsce: Platforma ZOOM

Spotkanie to połączymy z degustacją win online. Degustację poprowadzi Pan Wojciech Bońkowski – profesjonalny krytyk winiarski – z firmy Winicjatywa.

https://www.linkedin.com/in/wbonkowski/

Temat degustacji : WINA POLSKIE

Będziemy degustować 8 różnych polskich win. Próbki 8 gatunków win o pojemności po 50 ml zostaną wysłane do uczestników za pomocą InPost i dotrą najprawdopodobniej w przeddzień degustacji wraz z listą degustowanych win, ceną i wskazaniem miejsca zakupu.

Koszt udziału:

  • 0zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską premium za 2020r. (500zł).
  • 50zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską podstawową za 2020r. (150zł) 
  • 100zł wpisowe od pozostałych członków stowarzyszenia i aktualnych studentów

Wpisowe obejmuje degustację 8 gatunków win polskich.

Termin wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 6 grudnia 2020r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250).

Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

ZGŁOSZENIA prosimy kierować pod adres: krzysztof.pajaczek@gmail.com  

Zgłoszenia przyjmujemy również w terminie do 6 grudnia br.

UWAGA: Osoby, które z jakiś względów nie będą uczestniczyć czynnie w degustacji win mogą również uczestniczyć w spotkaniu. Przed eventem link umieścimy w komentarzu na naszej wewnętrznej grupie na LinkedIn (https://www.linkedin.com/groups/1020297/)

Partnerzy:

PROSPER CAPITALS DOM MAKLERSKI S.A. oraz TRANSITION TECHNOLOGIES PSC

Prosper Capital Dom Maklerski S.A. jest niezależnym, niebankowym domem maklerskim. PCDM to firma inwestycyjna posiadająca duże doświadczenie w zakresie oferowania akcji spółek i wprowadzania ich do obrotu – zarówno na rynku regulowanym GPW, jak i alternatywnym (NewConnect). To również profesjonalny doradca i pośrednik w obszarze pozyskiwania przez przedsiębiorców kapitału dłużnego w drodze emisji obligacji mający w swoim zakresie kompleksowe usługi z tego obszaru m.in. Agent Emisji, Agent Płatniczy, Sponsor Emisji.

Inwestorom proponujemy nabywanie:

  • obligacji i akcji w przygotowanych przez Dom Maklerski ofertach;
  • certyfikatów inwestycyjnych i jednostek uczestnictwa Funduszy Inwestycyjnych.

Kontakt:

Piotr Teleon, Prezes Zarządu

e-mail: piotr.teleon@pcdm.pl tel. 607 656 818

https://www.pcdm.pl/o-nas/

Transition Technologies PSC to software house, integrator nowoczesnego oprogramowania dla przemysłu, wspierającego transformację cyfrową w ramach Industry 4.0.

Realizuje kompleksowe wdrożenia oraz profesjonalne doradztwo w obszarach wykorzystania technologii Augmented Reality (AR), Internet of Things (IoT), Product Lifecycle Management (PLM). W swoim portfolio posiada również klientów, których na co dzień wspiera w takich obszarach jak R&D Augmentation, rozwiązaniach chmurowych opartych na m.in. na Google, AWS czy AZURE oraz migracji do nich, a także implementacji i dostosowaniu do potrzeb klienta narzędzi marki Atlassian, m.in. JIRA i Confluence.

Transition Technologies PSC działa w partnerstwie z wiodącymi dostawcami z branży IT, w tym PTC, Microsoft oraz Rockwell Automation, a także Google, Atlassian, Amazon Web Services, Hewlett Packard Enterprise, Synopsys i wieloma innymi.

Dane kontaktowe:

E: contact@ttpsc.com
W: www.ttpsc.com
T: +48 42 664 97 20

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Executive MBA@UW
serdecznie zapraszamy do udziału i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski (604 272 433)  & Krzysztof Pajączek (723 998 528)