Spotkanie integracyjne absolwentów/słuchaczy MBA.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chciałbym Was serdecznie zaprosić na kolejne spotkanie integracyjne absolwentów/słuchaczy MBA.  Spotkanie jest połączone z wysłuchaniem wystąpienia przedstawicieli  Legii Warszawa i Deloitte oraz możliwością obejrzenia meczu Legia Warszawa – Śląsk Wrocław z trybuny przy loży Silver lub ze Skyboxa.

Prelegenci:

Dariusz Mioduski – Prezes i właściciel Legii Warszawa

Wiesław Kotecki – Dyrektor Deloitte Digital

Uczestnicy: absolwenci/słuchacze programów MBA oraz osoby towarzyszące. Liczba uczestników: 150 osób.

Termin: sobota 16 marca 2019 w godz. 18.00- 24.00

Miejsce: Legia Warszawa, (Warszawa, ul. Łazienkowska 3) – SKYBOX, wejście brama nr 4

Koszt udziału:

  • 20 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy do 8 marca opłacą składkę członkowską za 2019r. (150zł).  Składki opłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 70zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących 

Cena obejmuje bilet na mecz, catering i open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 8 marca 2019 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe + info od kogo jest wpłata.

Menu: w formie bufetu szwedzkiego. Alkohol i soft drinki: open bar na soft-drinki, piwo, wino białe i czerwone

Partnerzy:  LEGIA WARSZAWA, DELOITTE, MIĘDZYNARODOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

UWAGA:

Ponieważ musimy zastosować się do przepisów o imprezach masowych o podwyższonym ryzyku będziemy musieli przekazać imienną listę uczestników wraz z nr PESEL lub nr paszportu (w przypadku obcokrajowców). W związku z tym nie będzie też możliwości dokonywania wpłaty przy wejściu na event.

W związku z powyższym oprócz wpłaty na konto stowarzyszenia proszę również przekazywać na mój adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com imiona i nazwiska uczestników wraz z nr PESEL w terminie do 8 marca 2019r.