Składka członkowska

Drodzy Członkowie Stowarzyszenia

Szanownych Członków Stowarzyszenia uprzejmie informuję i przypominam aby wpłacić składkę członkowską za 2021 rok na nasze konto.

Tak jak w poprzednim roku mamy dwa rodzaje składek:

Obecna składka członkowska w wysokości 150 PLN.

Oraz składka „Premium” w wysokości 500 PLN.

Podstawowa składka zapewnia wsparcie dla działań Stowarzyszenia oraz zniżki w spotkaniach czy eventach jakie organizujemy. Działania te opisane są szeroko na stronie alumni.org.pl.

Wszystkim, którzy wpłacą składkę 150 PLN dziękujemy w imieniu całego zarządu. Dzięki Wam możemy działać!!! Oprócz wsparcia osoby płacące składkę 150 PLN mają zniżki na spotkania absolwentów oraz na coroczny bal absolwentów MBA.

Osoba decydująca się na ta składkę premium mocniej wspiera działania Ale też osoby które zapłacą tą składkę, mają darmowy udział na każdym evencie organizowanym w Warszawie przez nasze Stowarzyszenie. Składka niewątpliwie jest wyższa ale 500 PLN za umożliwienie działania Stowarzyszenia oraz „bilet” wstępu na coroczny bal absolwentów, i co najmniej 2 inne spotkania absolwentów organizowane przez nasze Stowarzyszenie. To ciekawa oferta i atrakcyjna dla tych, którzy regularnie uczestniczą w spotkaniach.

Podsumowując, przypominamy o płatności składek. Niezależnie od tego jaką składkę wybierzecie dziękujemy Wam za płatność. Dzięki Wam działamy, dzięki Wam jesteśmy najprężniejszym Stowarzyszeniem Alumnów MBA w Warszawie a może i w całej Polsce 

Składki prosimy wpłacać ka konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW „Nowy Świat” Nowy Świat 4, Warszawa

nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250

Wysokość składki 150 zł (lub 500 zł zgodnie z powyższą informację).

W treści przelewu proszę napisać:

Składka członkowska za 2021 r. – Imię Nazwisko absolwentki/absolwenta, numer nitki