Relacja & galeria zdjęć z wyjazdu narciarskiego absolwentów EMBA@UW do Jaworzyny Krynickiej – 16 – 20 stycznia 2019r.

W dniach 16-20 stycznia 2019r. Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW zorganizował dla absolwentów i słuchaczy MBA wyjazd narciarski na Jaworzynę Krynicką.  W projekcie łącznie wzięło udział 37 osób. Mieszkaliśmy w Kolibie Krynickiej urokliwym miejscu na szczycie Jaworzyny Krynickiej, na wysokości 1114 m.n.p.m.. Dostać się można do niej tylko kolejką gondolową lub jak to miało miejsce w naszym przypadku przede wszystkim  skuterami śnieżnymi lub ratrakami. Były to dodatkowe niezapomniane przeżycia.

Strona główna

Wszystko nam w czasie tego wyjazdu sprzyjało: piękna słoneczna pogoda, niczym we włoskich Dolomitach; niewielka liczba narciarzy i snowboardzistów; czynne wszystkie, doskonale przygotowane trasy narciarskie; doskonała widoczność pozwalająca podziwiać piękne szczyty Tatr. I oczywiście wspaniałe towarzystwo.

Wszystkim tak spodobał się wyjazd narciarski, że w dniu wyjazdu zarezerwowaliśmy już całą Kolibę Krynicką na wyjazd narciarski na przyszły rok. Jedziemy w analogicznym terminie, tj. 15-19 stycznia 2020r. Dodatkowo planujemy na zboczach Jaworzyny Krynickiej w dniu 18 stycznia 2020r. zorganizować I otwarte Mistrzostwa Polski Absolwentów MBA w Narciarstwie Alpejskim.