Podsumowanie studiów tanecznym krokiem – relacja & galeria zdjęć – 2019

Warszawski Hotel Intercontinental gościł uczestników Balu Absolwentów programu Executive MBA@UW. W szampańskiej atmosferze tegoroczni alumni wraz ze starszymi absolwentami celebrowali zakończenie swojej przygody ze studiami EMBA.

W Balu wzięło udział ponad 140 osób. Wydarzenie otworzyli Tomasz Kacprzak, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat” oraz Sylwester Wybranowski – Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia. Powitali oni przybyłych gości i podziękowali partnerom tegorocznej edycji Balu – firmie Accenture, jednej z największych na świecie firm outsourcingowych i konsultingowych w dziedzinie zarządzania i technologii oraz firmie Spectra Development, specjalizującej się w realizowaniu innowacyjnych, wyróżniających się obiektów biurowych.
Głos w imieniu Accenture zabrał Rafał Milewski (absolwent 23 nitki, członek Zarządu Stowarzyszenia), który w krótkiej prezentacji nakreślił profil absolwentów programu Executive MBA. Tegoroczni alumni programu Executive MBA dołączyli do grona ponad 1000 absolwentów wcześniejszych edycji studiów.
Na Balu Absolwentów programu Executive MBA@UW nie mogło zabraknąć także kadry naukowej. Na balu obecni byli m.in. prof. Susan Cohen, koordynatorka programu EMBA@UW w latach 2003-2018, prof. George Monahan z Universty of Illinois oraz prof. Krzysztof Obłój, którego studenci pamiętają z zajęć dot. zarządzania strategicznego.
Prowadzący oficjalną część Balu wręczyli specjalne wyróżnienie Krzysztofowi Pajączkowi, Wiceprezesowi Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów za ogromny wkład w rozwój działalności stowarzyszenia poprzez organizację rozmaitych wydarzeń mających na celu integrację środowiska absolwentów programu EMBA.
Dr Tomasz Ludwicki, Dyrektor Międzynarodowego Centrum Zarządzania UW i Programu Executive MBA@UW poinformował zgromadzonych, że MCZ, od kilku lat współpracuje z Fundacją Sukces Pisany Szminką, której misją jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz motywowanie ich do podejmowania odważnych działań i spełniania marzeń. W roku 2019 MCZ ufundował nagrodę w postaci studiów EMBA@UW, której laureatką została Pani Magdalena Malaczyńska, Prezes i współwłaścicielka Indigo Nails – rozpoznawalnej w wielu krajach świata marki akcesoriów do stylizacji i pielęgnacji paznokci. Pani Malaczyńska została Business Woman Roku 2018 w Konkursie Fundacji Sukces Pisany Szminką i rozpocznie studia EMBA na jesieni tego roku.
Po części oficjalnej przyszła pora na dyskusje kuluarowe, przyjemności dla podniebienia serwowane przez wybitnych kucharzy hotelu Intercontinental, a także na szaleństwa na parkiecie. Nie od dziś wiadomo, ze wśród absolwentów programu Executive MBA są wybitni tancerze. Uczestnicy balu z poprzednich edycji studiów mieli okazję do wspominania „szkolnych czasów”. Dla tegorocznych absolwentów było to zwieńczenie dwuletniego wysiłku, ale jak podkreślali wszyscy – było warto!