PODNIEBNY BUSINESS MIXER – relacja & galeria zdjęć

​23 sierpnia 2019r. członkowie Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw – Illinois Executive MBA i EMBA@UW wzięli udział w specjalnej sesji wyjazdowej zorganizowanej wspólnie z Zarządem Aeroklubu Krakowskiego na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim pod Krakowem.

Program obejmował loty dwoma szybowcami Aeroklubu, tj. „Puchaczem” i „Bocianem” oraz przeloty samolotami Cessna nad Krakowem, a także akrobatyczne popisy wykonywane na samolocie dwupłatowym Boeing Stearman. Wszyscy uczestnicy w pełni zaliczyli próby lotnicze ciesząc się chwilami „stanu nieważkości” i doskonałą pogodą.
Po lotniczych emocjach uczestnicy wysłuchali 2 bardzo ciekawe wykłady: Zarząd Aeroklubu podzielił się z nami swoimi doświadczeniami w zakresie projektu restrukturyzacji Aeroklubu Krakowskiego jako Stowarzyszenia. Dowiedzieliśmy się jak zarządza się „lotniczymi pasjami” członków oraz został zaprezentowany innowacyjny model abonamentowy, jaki Aeroklub Krakowski z sukcesem wdraża od początku sezonu 2019, przełamując dotychczasowe standardy podobnych organizacji. Drugi wykład został poprowadzony przez przedstawiciela firmy Green Genius – europejskiego inwestora z branży fotowoltaicznej, który przedstawił naszym Członkom swój oryginalny model biznesowy skierowany zarówno do konsumentów detalicznych, jak i firm.

Punktem kulminacyjnym wieczoru była kolacja w hiszpańskiej restauracji Maniana, gdzie wszyscy degustowali się wyśmienitą Paeją i wyjątkowymi deserami. Na tych którzy dotrwali do godz. 23.00 – czekał jeszcze wieczorny Kazimierz, spacer po kładce Bernadce na Podgórze i Poszukiwanie Belgijskich Frytek w Krakowie.
Drugiego dnia część uczestników odwiedziła Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie i zwiedzała z Panią Małgorzatą Szarańską – przewodnikiem krakowskim Katedrę Wawelską i Zamek Królewski na Wawelu.

Nasze spotkanie kolejny raz przyniosło wszystkim wiele inspiracji i unikalnych doświadczeń z ciekawych nisz rynku, a odbyte loty „udowodniły”, że nasza kadra manadżerska ma nie tylko odwagę twardo stąpać po ziemi, ale też spojrzeć na świat z perspektywy lotu ptaka, co w biznesie zawsze przynosi „opportunities”