Niech żyje bal! – 2018

Szczęśliwie i w sposób absolutnie przemyślany data 23 czerwca została wybrana PRZED meczem o wszystko…

Dzięki temu wszyscy w cudownych kreacjach i szampańskich nastrojach przybyli o 20.00 do hotelu InterContinental w Warszawie. Zaproszenie, wiele miesięcy wcześniej wystosował do wszystkich Absolwentów i zarządów zaprzyjaźnionych programów MBA (MBA PAN, MBA Minessota, Canadian MBA, MBA ALK) Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW.

Obecność dopisała i ponad 140 osób rozpoczęło imprezę od small-toku i aperitifu. Okazało się, że wielu absolwentów od lat nie spotkało swoich koleżanek i kolegów ze studiów – stąd uśmiechom i uściskom powitalnym nie było końca.

Partnerami sobotniego wydarzenia były następujące firmy:

Diamond partner, czyli nasz partner główny wieczoru – Accenture

Gold Partners: Widex oraz Paczuski i Taudul Doradcy Podatkowi

Silver Partners: Syngia, Alvogen, InnoMentors i ADS 4 Development.

W tym miejscu dziękujemy naszym sponsorom. Tutaj chcieliśmy nadmienić, że sponsorzy prawie w 100% reprezentowani byli przez naszych Absolwentów. To bardzo ważne, ponieważ w ramach relacji, jakie tworzymy w trakcie i po studniach chcemy budować biznesowy networking, który wspiera studentów i absolwentów i firmy, w których pracujemy, czy których jesteśmy właścicielami,

O 21.00 Tomasz Kacprzak Prezes Zarządu i Sylwester Wybranowski Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW oficjalnie powitali wszystkich Gości oraz świeżo upieczonych tegorocznych Absolwentów. Panowie byli jeszcze w kibicowskich szaliczkach, jeszcze pełni nadziei…

Tradycyjnie głos zabrali ulubieni wykładowcy aktualnej kohorty: prof. Nicholas Petruzzi – wykładowca z Illinois oraz znany wszystkim Tomasz Ludwicki.

Po przedstawicielach akademickich, głos zabrali:

Jarosław Chudziak – wiceprezes Accenture i przedstawiciel głównego partnera eventu. Też nasz absolwnet!

Krzysztof Pajączek – organizator wydarzenia i Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. Krzysztof dostał podziękowania, a także mały upominek za niesamowity wkład w organizację spotkania.

oraz

Tomasz Dalach – członek założyciel i pierwszy prezes Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA.

Przemówienia – acz krótkie i treściwe – i tak zajęły stosowny czas, a nóżki pod stołami już przytupywały do tańca.

I wreszcie organizatorzy dali znać – muzyka grać! Wszyscy poderwali się od stołów i ruszyli do… degustacji interesującego menu i smakowitych win. Dopiero posiliwszy się i nabrawszy sił, pierwsze pary pojawiły się na parkiecie.

A potem, to już wszystko szło zgodnie z planem – tańce do białego rana na sali Opera oraz pogaduchy, wymiana doświadczeń, myśli i wizytówek na sali balowej Kompozytorzy. Można było odnowić znajomości sprzed lat i zawrzeć nowe, a przechodząc do tematów politycznych, nawet jakieś stracić…

Następny bal, termin już potwierdzony, widzimy się w sobote 15 czerwca 2019 roku.

About the Author

You may also like these