Kolejny business mixer

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chciałbym Was serdecznie zaprosić na kolejny business mixer absolwentów/słuchaczy MBA. Każdy business mixer ma inny temat przewodni i tym razem oprócz spotkania w gronie absolwentów i przyjaciół programów MBA będziemy rozmawiać o inwestowaniu w sztukę – na początku spotkania będzie krótki wykład poświęcony inwestowaniu w sztukę.

Uczestnicy: absolwenci/słuchacze programów MBA oraz osoby towarzyszące. Planowana liczba uczestników: ok. 120 osób.

Termin: czwartek 25 października 2018 r. w godz. 19.00 – 23.00.

Miejsce: Galeria Xanadu (Warszawa, ul. Hoża 51)

http://www.galeriaxanadu.pl/

Koszt udziału:

  • 40 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2018r. (150zł).  Składki opłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 60zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących 
  • 80zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Galerii Xanadu.

Cena obejmuje catering i open bar (whishy Chivas i drinki na bazie Chivas).

Termin wpłat i zgłoszenia: Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 15 października 2018r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia uczestnictwa (imię i nazwisko, ukończony program MBA) proszę przesyłać na mojego maila: krzysztof.pajaczek@gmail.com

Partnerzy: prowadzimy rozmowy z kilkoma partnerami. Wszystkich finalnych partnerów umieścimy w oficjalnym zaproszeniu, które prześlę do Was koło 10 października. Przy okazji gorąco zachęcam wszystkich do rozważenia zostania partnerem tego lub kolejnych eventów organizowanych przez Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW .

Pozdrawiam

Krzysztof Pajączek
Wiceprezes Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW

tel. + 48 723 998 528