Jak COVID-19 “pomógł” cyfrowej transformacji” – zaproszenie na Webinar Technologiczny – 3. czerwca 2020r., godz. 10.00-12.30

Jak COVID-19 „pomógł” cyfrowej transformacji?

Rynek nie mógł przewidzieć pojawienia się COVID-19, ale tak samo nikt nie mógł spodziewać się tego, że znacząco wpłynie on na cyfrową transformację firm. W jaki sposób nieoczekiwany wirus „pomógł” cyfrowej transformacji? Jakie działania zapoczątkował? Wszystko to omówimy w trakcie wydarzenia online organizowanego przez Transition Technologies PSC – jednego z polskich liderów wspierających cyfrową transformację firm.

W Transition Technologies pracują absolwenci najlepszych polskich uczelni wyższych, w tym studiów eMBA Uniwersytetu Warszawskiego.

O wprowadzenie oraz przebieg webinarium zadba Radosław Kowalczyk – absolwent nitki XXIII, który zaprosił do udziału specjalistów z kilku obszarów digitalizacji.

Termin: 03.06.2020 r., godz. 10:00-12:30

Agenda:

10:00 – 10:15 

Wprowadzenie

10:15 – 10:45 

Connected Worker w przemyśle – digitalizacja procesów, wymiana wiedzy i współpraca na odległość na przykładzie produkcji, kontroli jakości, logistyki i serwisu w Vestas

W trakcie tej sesji dowiesz się:

 • w jaki sposób ułatwić współpracę na odległość między pracownikami
 • w jaki sposób wykorzystać Rozszerzoną Rzeczywistość w obszarach związanych z kontrolą jakości, logistyki czy pracami serwisowymi
 • jak rozpocząć digitalizację procesów we własnej organizacji

10:45 – 11:15 Rozwój adopcji rozwiązań chmurowych w Polsce i na świecie

W trakcie tej sesji dowiesz się:

 • w jaki sposób pandemia COVID-19 przyśpieszyła trend implementacji chmury
 • czym jest Multicloud, jego zalety i jakie niesie zagrożenia
 • w jaki sposób gigant branży tytoniowej opiera swoją strategię cyfrowej transformacji na rozwiązaniu chmurowym

11:15 -11:45 ROI w transformacji cyfrowej – jak zmierzyć niemierzalne?

W trakcie tej sesji dowiesz się:

 • dlaczego ROI dla projektów cyfrowej transformacji jest często trudne do zmierzenia
 • gdzie tkwi prawdziwa wartość przemian cyfrowych organizacji i jak je analizować
 • jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby łatwiej przejść cyfrową transformację

11:45 – 12:15 Optymalizacja zarządzania parkiem maszynowym dzięki Platformie Przemysłowego Internetu Rzeczy

W trakcie tej sesji dowiesz się:

 • poznasz schemat przeprowadzania innowacyjnych projektów w organizacji
 • odkryjesz technologiczne składowe implementowanego rozwiązania Przemysłu 4.0
 • przekonasz się jakich rezultatów techniczno-ekonomicznych wdrożenia możesz się spodziewać

12.15 – 12:30 Sesja pytań i odpowiedzi

Prelegenci:

Adam Gąsiorek – Chief Technology Officer i współwłaściciel Transition Technologies PSC. Kieruje działaniami badawczo-rozwojowymi i wdrożeniowymi w zakresie cyfrowej transformacji i Przemysłu 4.0 na styku technologii i rozwiązań Computer Vision i Augmented Reality z Product Lifecycle Management oraz Internet of Things.

Daniel Chwaszczewski – Szef działu Cloud Services w Transition Technologies PSC. Od 10 lat w branży IT z czego połowa czasu poświęcona rozwiązaniom bazującym na technologii Cloud. Entuzjasta kultury DevOps oraz rozwiązań Cloud Native.

Wojciech Wąsik – Menedżer, lider, a przede wszystkim pasjonat zwinnych metodologii, digitalizacji i pragmatycznych rozwiązań, z silnym zapleczem technicznym. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w branży IT, nowych technologii i rozwoju oprogramowania. Od ponad 6 lat zajmuje się w zarządzaniem zespołem, projektami i oddziałem firmy. Aktualnie pełni rolę Chief Digital Officer oraz Chief Information Security Officer w Transition Technologies PSC.

Łukasz Schulz – Industrial IoT Technical Manager w Transition Techologies PSC. Absolwent Automatyki na wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej. Od ponad 15 lat zaangażowany w różnych rolach przy wdrożeniach najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu systemów sterowania i optymalizacji produkcji w energetyce zawodowej oraz systemów zarządzania produkcją w branży konsumenckiej. Pasjonat muzyki i nowoczesnych technologii.

 

 

 

 

About the Author

You may also like these