„Inwestowanie w sztukę w kryzysie” – zaproszenie na VI Wirtualny Business Mixer – 21 maja 2020

Czy warto inwestować teraz w sztukę? Jeżeli tak, to co wybierać, czym się kierować? Czy kupować to co nam się podoba, czy to co daje szansę na większą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału? Na te i na inne pytania odpowie Agnieszka Gniotek, właścicielka Galerii Xanadu.

Zarząd Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat” zaprasza na szóste już, wirtualne spotkanie dedykowane dla członków i sympatyków Stowarzyszenia.

Prelegentka:

Agnieszka Gniotek – właścicielka Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego, z siedzibą w Warszawie. Historyk i krytyk sztuki; kurator wystaw i plenerów; juror konkursów z zakresu sztuki współczesnej, fotografii i designu; wykładowca w zakresie tematyki związanej z kolekcjonowaniem, rynkiem sztuki i fotografii, inwestycjami alternatywnymi, promocji i strategii budowania kariery w świecie sztuki. 

Publikowała na łamach m.in. Art&Business, Pulsie Biznesu, Modern Art, Antykach, Business Class, Sztuce.pl, Private Banking, Cash Magazine, Gazecie Finansowej, Logo, Świecie Rezydencji, Świecie Hoteli.

Od 20 lat związana zawodowo ze sztuką, od 10 lat z rynkiem sztuki. Pracowała w portalu rynku sztuki Artinfo.pl, gdzie odpowiadała m.in. za projekt aukcyjny Fotografia Kolekcjonerska. Organizowała aukcje i wystawy dla domu aukcyjnego Polswiss Art, Pragalerii oraz licytacje charytatywne dla licznych fundacji i stowarzyszeń.

Xanadu działa od 4 lat i jest jej projektem autorskim, za który ponosi pełną odpowiedzialność merytoryczną i finansową.

https://www.linkedin.com/in/agnieszka-gniotek/

Termin: 21 maja 2020r.

Godziny: 10:00 do 12:00

Kanał: Zoom – (rekomendowane jest zainstalowanie sobie aplikacji przed webinarem lub dostęp przez przeglądarki chrome lub firefox).

Zgłoszenia: proszę kierować na adres: krzysztof.pajaczek@gmail.com w terminie do 20.05.2020.

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko oraz adres mailowy, na który ma zostać wysłane zaproszenie.

Opłata: Bezpłatne lub dowolna wpłata na konto Stowarzyszenia.

Przy tej okazji przypominamy Wam, że jesteśmy organizacją utrzymującą aktywność dzięki rocznym składkom oraz dzięki innym dobrowolnym wpłatom członków Stowarzyszenia lub zewnętrznych darczyńców. Zachęcamy zatem do dokonywania wpłat na konto Stowarzyszenia:
07 2030 0045 1110 00000333 1250.

Dziękujemy już za dotychczasowy odzew dotyczący dobrowolnych wpłat. W odpowiednim momencie uhonorujemy darczyńców.

UWAGA: Następny biz mix odbędzie się 27 lub 28 maja, gościem będzie prof. Alojzy Nowak, dziekan Wydziału Zarządzania UW, kandydat na rektora UW Temat: Mikro i makro konsekwencje pandemii.

W imieniu Zarządu pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek