Integracja na krytej strzelnicy FSO – galeria zdjęć

W dniu 30 lipca 2021r. odbyła się integracja na krytej strzelnicy FSO w Warszawie, w której uczestniczyło około 25 absolwentów programu Executive MBA. Podkreślenia wymaga fakt, że w naszych eventach bierze udział coraz więcej w absolwentów pierwszych nitek Programu WIEMBA (w ostatnim było ich 5)

Profesjonalne, a zarazem bardzo urozmaicone szkolenie przeprowadził absolwent 27 nitki Sławek Łazarski https://www.linkedin.com/in/s%C5%82awomir-%C5%82azarski-97a56693/ wraz z Tatianą Matuszelańską

Z uwagi na liczbę uczestników zostaliśmy na początku podzieleni na 2 grupy, które strzelały w oddzielnych pomieszczeniach. W jednym była możliwość oddawania strzałów z broni sportowej: rewolweru, pistoletu i karabinka sportowego. Z kolei w drugim pomieszczeniu strzelaliśmy z pistoletu GLOCK 17, z karabinków wojskowych M4 oraz ze strzelby gładkolufowej (tzw. shotgun).

Jeden z karabinów M4 był z kolimatorem, a drugi z kolimatorem i lunetą. Bardzo ciekawe były ćwiczenia parami połączonymi ze strzelaniem w marszu do celu z GLOCKa z różnych pozycji i odległości na komendę Sławka. Serię strzelań zakończyło bardzo emocjonujące oddanie po 6 strzałów z broni gładkolufowej do tarcz.

Każdy z uczestników oddał w ciągu 4 h po około 50 strzałów.

Po zakończeniu eventu na strzelnicy część osób kontynuowała integrację w Stacji Bielany Wine Bar