DIGITAL BUSINESS HUB – 2 luty g.18.00 zaproszenie na spotkanie z Jakubem Bojanowskim w dniu 27.01. autorem książki „Zdążyć przed hakerem. Jak przygotować firmę na cyberatak”

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym Business Mixerze,  tym razem branżowym pod nazwą DIGITAL BUSINESS HUB.

Event jest dedykowany przede wszystkim dla absolwentów/studentów programu MBA@UW reprezentujących branże IT, oczywiście absolwenci/studenci z innych branż oczywiście też są mile widziani.

Celem eventu jest lepsze zorientowanie się w profilu firm z branży IT, w których pracują nasi absolwenci, szukanie komplementarnych usług, dzielenie się know-how w pozyskiwaniu klientów, wspólne realizowanie zamówień itd.

Każdy z uczestników eventu będzie miał możliwość przedstawienia się ok 30-60 sekund (imię i nazwisko, stanowisko, profil firmy którą reprezentuje oraz jakich kontaktów szuka na spotkaniu). Ostateczny limit czasu będzie zależał od liczby osób uczestniczących w evencie.

Natomiast wszystkie prezentacje ze sceny (od 10 do 20 minut) będę wiązały się ze wsparciem finansowym dla stowarzyszenia  Osoby zainteresowane proszę o kontakt ASAP.

Logo i nazwa głównych partnerów będzie na naszych flyerach na LI i FB oraz dodatkowo krótka informacja o firmie w komunikacji mailowej.

Termin: wtorek 2 luty 2023r. w godz. 18.00 – 23.00.

Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

Koszt udziału:

  • 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2023r (600zł).
  • 120   od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2023r. (200zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 220zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 300zł – wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

Cena obejmuje catering i 5 h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 25 stycznia 2023 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com

Partnerzy:

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

IPOPEMA TFI S.A.  https://ipopematfi.pl/

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do udziału

Krzysztof Pajączek

PS . Koleżanko, Kolego.

w imieniu Zarządu Stowarzyszenia zapraszamy Cię na spotkanie z Jakubem Bojanowskim, autorem książki „Zdążyć przed hakerem. Jak przygotować firmę na cyberatak” .

To nie będzie zwykły wykład, ale dyskusja, w której – poza Autorem – udział wezmą:

– Marcin Ludwiszewski – co-founder 1strike.io,

– Ewa Cieśla – co-founder Verco,

– Jakub Barański – partner kancelarii Wardynski i Wspólnicy, zajmuje się cyberbezpieczeństwem, nowymi technologiami i transgranicznymi sporami handlowymi.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 stycznia o godz. 9.00 w Warszawie.

Nasze Stowarzyszenie oraz wydawnictwo MT Biznes objęły patronat nad wydarzeniem, które organizuje – jak przed laty – Paweł Dudek.

Wstęp wolny, Wymagana rejestracja. Limitowana liczba miejsc. Spotkanie nie będzie rejestrowane ani streamingowane.

Do zobaczenia w piątek, 27 stycznia!