Business Mixer w Galerii Xanadu

Galeria Xanadu była miejscem kolejnego spotkania w ramach cyklu Business Mixer absolwentów i słuchaczy programów MBA. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, a wzięło w nim udział blisko 80 osób.

Spotkanie otworzyli Tomasz Kacprzak i Krzysztof Pajączek, odpowiednio prezes i wiceprezes Stowarzyszenia absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW. Podziękowali oni uczestnikom za przybycie i poinformowali o kolejnych aktywnościach organizowanych przez Stowarzyszenie – świątecznym spotkaniu w Klubie Hybrydy, 5 grudnia br. oraz o przyszłorocznym wrześniowym rejsie na hiszpańskich Balearach.

Tematem przewodnim spotkania było inwestowanie w sztukę. Właścicielka Galerii Xanadu, p. Agnieszka Gniotek opowiadała o meandrach lokowania swoich pieniędzy w sztukę i o tym na co zwracać uwagę w momencie decydowania o zakupie konkretnych dzieł. Działalność Galerii Xanadu koncentruje się wokół aukcji oraz wystaw czasowych. Propozycje skierowane są zarówno do kolekcjonerów sztuki młodej, jak i osób zainteresowanych twórczością artystów średniego pokolenia, często uznawanych już za klasyków.

Atrakcyjna sceneria Galerii, duża liczba mniejszych sal sprzyjała kuluarowym rozmowom po zakończeniu części oficjalnej. Uczestnicy mieli okazję wymienić swoje spostrzeżenia na temat zgromadzonych w Galerii dzieł sztuki, a także delektować się wybornymi trunkami serwowanymi na bazie whisky marki Chivas.