BUSINESS MIXER MBA w Klubie Hybrydy w Warszawie (autoprezentacje uczestników) – 9 grudnia 2021 – godz. 18.30

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie integracyjne absolwentów/słuchaczy MBA.  Tym razem na naszym spotkaniu zamierzamy skoncentrować się przede wszystkim na networkingu i budowaniu relacji. W tym celu na spotkaniu przewidziane są krótkie autoprezentacje wszystkich chętnych uczestników. Każda osoba będzie miała około 20-30 sekund na przedstawienie się pozostałym uczestnikom eventu.

Głównym partnerem eventu jest firma Michalczewski Sp. z o.o., która ufundowała 10 voucherów na indywidualne jednodniowe szkolenia z jazdy samochodem w warunkach specjalnych na Autodromie Jastrząb

https://torjastrzab.pl/

https://torjastrzab.pl/produkt/szkolenie-indywidualne-autodrom-jastrzab-voucher/

W trakcie spotkania będzie zarówno losowania 10 voucherów, jak i oryginalnych koszulek polo University of Illinois Urbana-Champaign. 

Będą losowane wizytówki, stąd prośba aby osoby zainteresowane udziałem w losowaniu wzięły jedną wizytówkę do wrzucenia do “urny”.  

Termin: czwartek 9 grudnia 2021r. w godz. 18.30 – 23.00.

 Miejsce: Klub HYBRYDY (Warszawa, ul. Złota 7/9). 

 Koszt udziału:

  • 0 zł od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę premium za 2021r (500zł).
  • 70zł  od członków stowarzyszenia WIEMBA i EMBA@UW, którzy opłacili składkę członkowską za 2021r. (150zł).  Składki wpłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 100zł od pozostałych absolwentów MBA i od osób towarzyszących
  • 150zł wpisowe w tej wysokości będzie pobierane od wszystkich osób, które dopiero w dniu eventu będą dokonywały wpłaty gotówką przed wejściem do Klubu Hybrydy

Cena obejmuje przekąski i 4,5 h open bar.

Termin i wysokość wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 6 grudnia 2021 na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe. Wpłata jest równoznaczna ze zgłoszeniem na event.

Partnerzy:

MCZ UW  https://www.mcz.edu.pl/

Michalczewski Sp z o.o. https://torjastrzab.pl/

UWAGA: event jest przeznaczony tylko dla osób mających ważny paszport covidowy (green pass). Proszę mieć przygotowany kod QR do zeskanowania przy wejściu.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do udziału

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek

About the Author

You may also like these