BAL ABSOLWENTÓW 18.09.2021 zaproszenie

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chcielibyśmy Was zaprosić na kolejny Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW. 

Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW odbędzie się w Hotelu The Westin w Warszawie w dniu 18 września 2021r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00.

https://www.westin.pl/

Nasz tradycyjny już bal połączony jest z graduacją kolejnych nitek MBA@UW, która w tym roku będzie miała miejsce 18 września. W tym roku będzie również okazja do uczczenia 30-lecia Programu Executive MBA@UW. Dla osób, które będą na naszym balu po raz pierwszy, chcielibyśmy zaznaczyć, że impreza ta odbywa się bez zbytniego zadęcia, w przypadku Pań nie są wymagane suknie wieczorowe, a w przypadku Panów nie są wymagane smokingi, nie tańczymy też uroczystego poloneza i nie wszystkie osoby decydują się na przyjście z osobą towarzyszącą.

Koszt udziału:

  • bezpłatny– dla członków stowarzyszenia, którzy opłacili składkę członkowską w wersji Premium za 2021r. (500zł). Składki opłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 200 zł– od członków Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, którzy opłacili zwykłą składkę członkowską za 2021r. (150zł).
  • 300złod pozostałych absolwentów programu Executive MBA@UW i od osób towarzyszących 

Termin zgłoszeń i wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 15 lipca 2021r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

Tradycyjnie będziemy mieli 20 bezpłatnych miejsc parkingowych. Cena za noc w hotelu Westin – 300zł netto za jedynkę i 330zł netto za dwójkę.

Zgłoszenia oraz ewentualne zapotrzebowanie na miejsce parkingowe i pokój hotelowy prosimy kierować adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com. Na stolikach będą wizytówki imienne, w związku z tym, gdy ktoś będzie na balu z osoba towarzyszącą to proszę również o podanie imienia i nazwiska partnera/partnerki.

W imieniu Zarządu

serdecznie pozdrawiamy i pozostajemy do dyspozycji

Sylwester Wybranowski & Krzysztof Pajączek