Władze Stowarzyszenia

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów  Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”

 

 

Tomasz Kacprzak
Prezes Zarządu

 

Absolwent warszawskiej SGH, a od 2003 roku członek Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) – międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Absolwent XXI nitki programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Przez większość swojej kariery związany zawodowo z Deloitte gdzie od 2005 roku pełni funkcję CFO na Polskę, a także angażuje się w szereg projektów regionalnych organizowanych w ramach Deloitte w Europie Środkowo Wschodniej. Wraz z grupą kilkudziesięciu Dyrektorów Finansowych był współzałożycielem Stowarzyszenia Dyrektorów Finansowych „FINEXA”, które zostało zarejestrowane w listopadzie 2011 roku i obecnie jest prężnie działającym organem reprezentującym środowisko finansistów. Hobby to przede wszystkim aktywne spędzanie czasu, ukończył 5 maratonów (rekord poniżej 4 godzin), spędza dużo czasu na rowerze i nartach.

Jacek Koprowski
Wiceprezes Zarządu, Skarbnik, współzałożyciel Stowarzyszenia

 

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Zarządzanie i Marketing oraz XII edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Zawodowo związany z firmą Albaluna Investments Sp. z o.o. (Albaluna.pl), gdzie pełni funkcję Prezesa. Wcześniej przez ponad 19 lat związany był z Grupą PZU, gdzie sprawował funkcję Dyrektora Biura Sektora Nieruchomości w TFI PZU SA oraz Dyrektora Inwestycyjnego w Biurze Inwestycji Strukturyzowanych w PZU SA i PZU Życie SA. Wcześniej pełnił różne funkcje w Pionie Inwestycji przy zarządzaniu aktywami Grupy PZU. Również związany zawodowo z Fundacją im. Koprowskich, pełniący funkcję Członka Zarządu.

Rafał Milewski
Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Gdańskiej oraz XXIII nitki studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo, Dyrektor w Accenture specjalizujący się we wdrożeniach rozwiązań informatycznych dla firm z sektora finansowego z dużym doświadczeniem w zakresie systemów ‘core banking’, anti-fraud, CRM oraz systemów IT z komponentami zawierającymi zaawansowaną analitykę predykcyjną. Prywatnie biegacz, który polubił pływanie i jazdę na rowerze oraz nieustająco planuje swojego pierwszego IM.

Krzysztof Pajączek
Wiceprezes Zarządu

 

Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Doktor nauk medycznych. Dyrektor Generalny w Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego. Zawodowo związany ze służbą publiczną (urzędnik służby cywilnej). Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze zarządzania, w tym ponad dziesięcioletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora generalnego. Hobby to przede wszystkim sport – uprawia żeglarstwo morskie (jachtowy sternik morski), pływanie, jazdę na rowerze i narciarstwo. Gra w tenisa ziemnego, w szachy i brydża.

https://www.linkedin.com/in/krzysztofpajaczek/

Piotr Sota
Wiceprezes Zarządu

 

Ekonomista, absolwent SGPiS, UW oraz V edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA.
Prezes zarządu Interplus sp. z o.o. (profesjonalne środki czystości) oraz RPR System sp. z o.o. (rewitalizacja i komercjalizacja nieruchomości). Wiceprezes Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.
Wcześniej zarządzał spółkami handlowymi, był też m.in. wiceprezesem firmy leasingowej, członkiem rady nadzorczej Powszechnego Banku Kredytowego SA, wieceprzewodniczącym rady nadzorczej Centrum Bankowo-Finansowego SA. Przez kilka lat pracował w Ministerstwie Finansów, gdzie jako wicedyrektor departametu zajmował się m.in. współpracą z OECD, EBRD, IMF i Bankiem Światowym, legislacją sektora finansowego, prywatyzacją banków oraz restrukturyzacją finansową banków. Członek miedzyresortowych zespołów ds. podpisu elektronicznego oraz restrukturyzacji górnictwa, hutnictwa, służby zdrowia i wojska. Był też negocjatorem porozumienia Polski z WTO w ramach GATS – General Agreement on Trade in Services. Szef zespołu negocjacyjnego Polski z UE w zakresie usług finansowych.

Jeżeli masz ochotę uczestniczyć w działalności Stowarzyszenia lub czujesz, że możesz zainspirować innych ciekawym pomysłem, masz ochotę wziąć udział w organizacji ciekawego wydarzenia, chcesz nawiązać interesujące kontakty zawodowe z absolwentami naszego i innych programów MBA – przyjdź, napisz lub zadzwoń:  Piotr.Sota@wp.pl  tel. kom 501 325 011.

Marek Wójcik
Wiceprezes Zarządu

 

Doświadczony Dyrektor Generalny, posiadający udokumentowane sukcesy w obszarze przywództwa i komunikacji oraz jakości i doskonałości operacyjnej.
Posiada rozległą praktykę w obszarze projektowania, uruchomiania i rozwoju nowych biznesów i fabryk w Polsce oraz w przeprowadzaniu racjonalizacji istniejących struktur biznesowych. Szerokie doświadczenie w zarządzaniu strategicznymi projektami realizowanymi w międzynarodowych i wielokulturowych organizacjach.
Wykształcenie wyższe inżynierskie w dziedzinie robotyki i automatyki uzyskane na Politechnice Łódzkiej oraz absolwent XXI edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA.

Sylwester Wybranowski
Wiceprezes Zarządu

 

Absolwent WSZiA w Zamościu, UMCS w Lublinie oraz XXI edycji Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Zawodowo związany jest z rynkiem nieruchomości mieszkaniowych, pracując w swojej karierze dla J.W. Construction S.A., Dom Development S.A. oraz Mennica Polska S.A. Obecnie zajmuje stanowisko Z-cy Dyrektora Pionu Sprzedaży i Marketingu, ds. Rozwoju Produktu w Dom Development S.A.

Bartosz Wysocki
Wiceprezes Zarządu

 

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu i Warsaw-Illinois Executive MBA.  W branży mediowo-reklamowej od 18 lat. Obecnie na stanowisku Chief Revenue Officer odpowiedzialny za przychody w Grupie Bonnier Business Polska wydawcy takich mediów jak Puls Biznesu, Bankier.pl, PB.pl. Poprzednio Dyrektor sprzedaży Grupy Gazeta.pl. Pasjonat mediów elektronicznych, komunikacji opartej na emocjach i pracy z ludźmi.

Marek Sokal
Wiceprezes Zarządu

 

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu Wydziału Farmacji. Absolwent XX nitki programu Warsaw-Illinois Executive MBA.
1999-2003 Członek Prezydium Wielkopolskiej Okręgowej Rady Aptekarskiej III kadencji, 2003-2004 Członek Rady Nadzorczej Wielkopolskiej Hurtowni Aptekarzy „Galenica–Pharma” Sp. z o.o., 2003-2007 Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Dolnośląskiej Hurtowni Aptekarskiej „Dolpharma” Sp. z o.o., 2004-2012 Członek Rady Nadzorczej „Galenica Panax” Sp. z o.o., 2006-2007 Członek Rady Nadzorczej „Apofarm Group” Unia Hurtowni Aptekarskich Sp. z o.o. w Kielcach, 2006-2007 uczestnik w pracach Rady Nadzorczej w okresie tworzenia się Grupy Kapitałowej „Galenica–Silfarm” Sp. z o.o., 2007-2011 Członek Rady Programowej Spółki „Świat Zdrowia”. Od ponad 8 lat związany z regionalną gazetą „Tętno Regionu”, jako dziennikarz i fotoreporter, gdzie jedną z głównych specjalizacji dziennikarskich jest szeroko zdefiniowana farmacja i ochrona zdrowia.
Członek International Pharmaceutical Federation.
Od 2008 roku CEO GOLD LION Sp. z o.o.
TOGETHER WE CAN CHANGE THE WORLD

 

Komisja Rewizyjna Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW “Nowy Świat”

Waldemar Wojciechowski
Przewodniczący Komisji

 

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej oraz I nitki Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Prowadzi działalność w zakresie doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw.

Tomasz Dalach
Członek Komisji

 

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Z wyróżnieniem ukończył XII nitkę Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Seryjny przedsiębiorca, inwestor, konsultant, członek rad nadzorczych spółek high-tech. Współzałożyciel i główny zarządzający kilku szybko rozwijających się biznesów, zespołów liczących do 300 osób. Obecnie Senior Vice President CEE & DACH w COMAPI.pl – międzynarodowej firmie świadczącej usługi masowych wysyłek wiadomości tekstowych omni-channel. Mówca oraz mentor konferencji i organizacji promujących przedsiębiorczość. Mentor projektów doradczych Executive MBA@UW. Współzałożyciel, a w latach 2006-2012 pierwszy Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw-Illinois Executive MBA „Nowy Świat”. Hobby to m. in. sport: pływanie, rower, spinning, tenis ziemny, narciarstwo.

Elżbieta Adamowicz
Członek Komisji

 

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek Handel Zagraniczny, XI nitki Programu Warsaw-Illinois Executive MBA oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem zarządczym w finansach, zakupach i od kilkunastu lat w HR. Aktualnie Dyrektor HR w DGS Poland Sp. z o.o. – polskim oddziale duńskiego Holdingu William Demant w Szczecinie.

Leszek Tumkiewicz
Członek Komisji

 

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego – Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych (Instytut Stosunków Międzynarodowych) oraz VII nitki Programu Warsaw-Illinois Executive MBA. Konsultant, doradca, interim manager w zakresie marketingu i promocji w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences, Events) oraz IT (Web 2.0, serwisy społecznościowe).

 

Szczegółowe informacje dotyczące kompetencji Władz znajdują się w Statucie.