Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW chciałbym Was zaprosić na kolejny Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW.


Bal Absolwentów programu Executive MBA@UW odbędzie się  20 czerwca 2020r. (sobota), w godzinach od 20.00 do 4.00. Tym razem będziemy się bawić w Hotelu Westin, zlokalizowanym w centrum Warszawy, Aleja Jana Pawła II 21.
https://www.westin.pl/
Termin balu jest powiązany z zaplanowaną na ten sam dzień uroczystą graduacją kolejnych dwóch nitek absolwentów EMBA@UW, tj. 26 PL i 26 US. Tym samym graduowani dołączą do grona ponad 1000 absolwentów, którzy ukończyli już program EMBA@UW.

Koszt udziału:

  • bezpłatny – dla członków stowarzyszenia, którzy do 15 marca 2020r. opłacą składkę członkowską w wersji Premuim za 2020r. (500zł). Składki opłacamy na konto stowarzyszenia poniżej.
  • 200 zł od członków Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i Executive MBA@UW, którzy do 15 marca 2020r. opłacą zwykła składkę członkowską za 2019r. (150zł).
  • 250zł od pozostałych absolwentów programu Executive MBA@UW i od osób towarzyszących 

Termin zgłoszeń i wpłat:  Wpłaty w odpowiednich wysokościach proszę dokonywać w terminie do 31 marca 2020r. na konto Stowarzyszenia Absolwentów Warsaw-Illinois Executive MBA i EMBA@UW (nr konta 07 2030 0045 1110 0000 0333 1250). Tytuł wpłaty: darowizna na cele statutowe.

Będziemy mieli do dyspozycji 20 bezpłatnych miejsc parkingowych, o przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia oraz zapotrzebowanie miejsca parkingowe proszę kierować adres mailowy: krzysztof.pajaczek@gmail.com. Na stolikach będą wizytówki imienne, w związku z tym, gdy ktoś będzie na balu z osoba towarzyszącą to proszę również o podanie imienia i nazwiska partnerki/partnera.

Zachęcam również do zapoznania się/przypomnienia sobie relacji z ostatnich balów absolwentów MBA@UW:

http://www.alumni.org.pl/podsumowanie-studiow-tanecznym-krokiem/#more-1544

http://www.alumni.org.pl/niech-zyje-bal/

Partnerzy:

GOLD PARTNER – Spółka Elgór+Hansen S.A.

Spółka Elgór+Hansen S.A. zajmuje się projektowaniem oraz produkcją aparatury elektrycznej zasilającej oraz łączeniowej do maszyn stosowanych w górnictwie, podzespołów elektronicznych, projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań informatycznych, realizacją przemysłowych systemów automatyki, opracowywaniem projektów technicznych systemów i urządzeń oraz integracją systemów zasilania i automatyki. Spółka prowadzi działalność w kraju i za granicą.

https://elgorhansen.com/

Zapraszamy kolejne firmy, ale również osoby fizyczne do wsparcia Stowarzyszenia i dołączeniem do partnerów Stowarzyszenia na balu, vide oferta:
 http://www.alumni.org.pl/oferta-dla-partnerow-stowarzyszenia/#more-3127